I AKUZUAR PËR PËRDHUNIM/ Njihuni me të dashurin e ri të Nicki Minaj - AlpeGossip
I AKUZUAR PËR PËRDHUNIM/ Njihuni me të dashurin e ri të Nicki Minaj

I AKUZUAR PËR PËRDHUNIM/ Njihuni me të dashurin e ri të Nicki Minaj

Nicki Minaj zgjodhi që të dashurin e ri ta prezantonte me anë të një fotoje në Instagram. Ajo kështu ka konfirmuar se është e dashuruar dhe në një lidhje me Kenneth “Zoo” Petty.

Fansat e saj nuk ishin shumë dakord me këtë zgjedhje të reperes sepse ai ka një të shkuar kriminale dhe është akuzuar edhe për përdhunim në vitin 1995. Kenneth është babi i 5 fëmijëve dhe mbi të rëndojnë disa akuza.

Nicky Minaj zgjodhi të postonte një foto provokuese ku duket i dashuri i saj që i ka vënë dorën në të pasme.

Reperja njihet për lidhjet e saj të shkurtra të cilat nuk zgjasin shumë kështu që lë të shohim këtë herë a do t’i rezistojë apo jo kohës kjo marrëdhënie.