E akuzuan për photoshop dhe silikon/ Reperja Tayna “merr hak” me foton seksi (FOTO) – AlpeGossip
E akuzuan për photoshop dhe silikon/ Reperja  Tayna “merr hak” me foton seksi (FOTO)

E akuzuan për photoshop dhe silikon/ Reperja Tayna “merr hak” me foton seksi (FOTO)

Tayna është një nga reperet më IN të momentit dhe që në debutimin e saj në tregun muzikor shqiptar, ia bëri BOOM. Ajo u bë e njohur në këngën “Columbiana” me Don Phenom, e për të vijuar suksesin e saj me “Shqipe”. Por ajo nuk u ndal me kaq dhe para një jave publikoi këngën e saj më të fundit nën titullin “FAKE” e cila në vetëm pak ditë numëron mbi 3.7 milion klikime, që tregon edhe një herë se Tayna është artistja më në zë e momentit.

Mirëpo ajo shpeshherë është akuzuar se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale dhe se përdor photoshopin, e lidhur me këtë reperja ka ironizuar ndjekësit, në një foto ku ka pozuar me bikini, nga ku vihen në pah format trupore.

“Ik bre se krejt silikon edhe photoshop je. Edhe veshu pak!!!“ Me”, ka shkruar Tayna, duke nënkuptuar se trupi i saj është i gjithi natyral.