“NA SHPËTOI”/ Këtë ndryshim në fytyrën e Luanës nuk e kishim vënë re (FOTO) – AlpeGossip
“NA SHPËTOI”/ Këtë ndryshim në fytyrën e Luanës nuk e kishim vënë re (FOTO)

“NA SHPËTOI”/ Këtë ndryshim në fytyrën e Luanës nuk e kishim vënë re (FOTO)

Si moderatore po ashtu dhe si këngëtare Luana vjollca ka arritur të tërheqë mjaft interes duke u kthyer në një prej femrave më të komentuara në showbizzin shqiptar.

Mund të themi se pothuajse çdo foto që Luana poston në Instagram kthehet në objekt diskutimesh pir në foton e postuar prej saj së fundmi mund të keni humbur një detaj në fytyrën e Luanës.

Moderatorja ka ndryshuar formën e vetullave të saj, duke i mbushur më shumë ato, pasi në fotot e mëparshme i kishte më të holla.