Stresi po e mban premtimin! Ky vërtet do të jetë vitit i tij, shikoni çfarë paralajmëroi (FOTO) – AlpeGossip
Stresi po e mban premtimin! Ky vërtet do të jetë vitit i tij, shikoni çfarë paralajmëroi (FOTO)

Stresi po e mban premtimin! Ky vërtet do të jetë vitit i tij, shikoni çfarë paralajmëroi (FOTO)

Një vit i suksesshëm si në jetën personale ashtu edhe në atë profesionale.

Stresi kishte paralajmëruar që në fillim se 2018-a do të ishte viti i tij dhe po e mban fjalën. Përveçse u fejua, reperi nuk e la pas as muzikën. Pasi publikoi klipin ‘GTA’, iu bën thirrje fansave të bëhen gati për në tjetër surprizë.

Përmes një postimi në Instagram, ai ka bërë të ditur që dy projekte të reja do të publikohen deri në verë për të cilat thotë se janë super-hite. Bëhuni gati për nje verë të nxehtë edhe me hite.