Demaskohet sërish Alesia Bami! Modeles i publikojnë FOTO që nuk do donte ti shikonte – AlpeGossip
Demaskohet sërish Alesia Bami! Modeles i publikojnë FOTO që nuk do donte ti shikonte

Demaskohet sërish Alesia Bami! Modeles i publikojnë FOTO që nuk do donte ti shikonte

Një prej modeleve më të komentuara në Shqipëri, Alesia Bami ka marrë vëmendje të madhe kohët e fundit, ku shpesh herë akuzohet për modifikim të postimeve.

Përvec pamjes së bukur dhe të ëmbël që transmeton, linjat e trupit të saj janë shumë të formuara prej aktiviteteve sportive që zhvillon.

Imazhin e Alesias e kemi parë në reklama të ndryshme, por mesa duket pamja që sohim aty nuk është realiteti.

Kanë qenë pikërisht VIP_at e Bllokut të cilët kanë postuar dy fotografi ku duket qartësisht diferenca e Alesias nga televizioni në fotografi.

Ata gjithashtu kanë vënë në dukje fotoshopin në foton e Alesias.