MARINA VJOLLCA E MASKUAR NË MILANO/ Habit të gjithë me veshjen – AlpeGossip
MARINA VJOLLCA E MASKUAR NË MILANO/ Habit të gjithë me veshjen

MARINA VJOLLCA E MASKUAR NË MILANO/ Habit të gjithë me veshjen

Pas pushimeve në Afrikë, Marina Vjollca është rikthyer në kontinentin europian dhe ndalesa e parë ka qenë në Milano për Javën e Modës.

Marina Vjollca e maskuar në Milano, habit të gjithë me veshjen

Moderatorja ka postuar disa foto ku shfaqet me një veshje ekstravagante dhe që nuk rastis ta shohim shpesh. Marina ka veshur një fustan të zi, një xhup Moncler, por të kthyer nga pjesa e brendshme, kombinuar me çantën dhe një kapele me gura.

Marina Vjollca e maskuar në Milano, habit të gjithë me veshjen

Moderatorja ishte siguruar të maskohej mirë pasi kishte vendosur disa shiritë me gura në pjesën e syve duke mos u njohur aspak.

Marina Vjollca e maskuar në Milano, habit të gjithë me veshjen