E mirë dhe simpatike! A ka bërë Nevina Shylla operacione plastike? Flet moderatorja… – AlpeGossip
E mirë dhe simpatike! A ka bërë Nevina Shylla operacione plastike? Flet moderatorja…

E mirë dhe simpatike! A ka bërë Nevina Shylla operacione plastike? Flet moderatorja…

Nevina Shtylla është një ndër vajzat më simpatike të showbizzit shqiptar, pamja e saj e jashtme dhe format e saj fizike shpesh herë janë bërë shkak për komente nga më të ndryshmet nga mediat online.

A ka bërë operacione Nevina Shtylla? Është pikërisht pyetja që i bën të gjithë fansat e saj kuriozë… mesa duket ajo është e gjitha bio dhe këtë gjë na e ka dëshmuar me anë të një InstaStory që ka postuar në rrjetin e saj social Instagram.

“Ke bërë ndonjë operacion plastik”, e ka pyetur një fanse/fans Nevinën, e cila i është përgjigjur më një “JOOO” të madhe.

“Joooo… por duhet të nis palestrën patjetër se keq puna”, ka shkruar Nevina.