Rudina Dembacaj tregon kur ka bërë seks për herë të parë – AlpeGossip
Rudina Dembacaj tregon kur ka bërë seks për herë të parë

Rudina Dembacaj tregon kur ka bërë seks për herë të parë

Rudina Dembacaj është një nga aktoret më të dashura për publikun dhe në intervistat apo emisionet ku merr pjesë e karakterizon gjithmonë humori.

Në intervistën e fundit, Rudina ka zbuluar një detaj të pathënë më parë nga jeta e saj.

Me të dashurin tim të parë kam pasur një histori thuajse platonike. Sot atë e kam shumë mik dhe kam shumë respekt. Pastaj njoha dikë tjetër dhe seks për herë të parë bëra kur isha 19 vjeçe“, u shpreh Rudina, e ftuar në “Pop Culture”.

Nuk ishte ndonjë eksperiencë e mrekullueshme, por me kalimin e kohës…prapë më sterr u bë“, tha aktorja duke qeshur.