“E KEMI VLERËSUAR VIZITËN…”/ Arbana poston FOTOT e Jonit dhe sapo na tregoi që ai nuk ka më nevojë për t´u veshur nga moderatorja – AlpeGossip
“E KEMI VLERËSUAR VIZITËN…”/ Arbana poston FOTOT e Jonit dhe sapo na tregoi që ai nuk ka më nevojë për t´u veshur nga moderatorja

“E KEMI VLERËSUAR VIZITËN…”/ Arbana poston FOTOT e Jonit dhe sapo na tregoi që ai nuk ka më nevojë për t´u veshur nga moderatorja

Edhe pse është mjaft e angazhuar me punë, Arbana Osmani është përpjekur gjithmonë që të kalojë sa më shumë kohë me fëmijët e saj. Madje ajo organizon aktivitete të ndryshme për të vegjlit, sidomos për Jonin që është më i rritur, për të mos qëndruar pasiv. Ditën e sotme të dy bashkë ata kanë vizituar një fermë, që Joni të njihej nga afër me të gjitha kafshët.

Por të gjithëve ju ka bërë përshtypje fakti që ai shihet i veshur me kostum dhe Arbana i ka sqaruar të gjithë për këtë gjë, për të mos pasur “keqkuptime”. Ajo ka treguar se Joni tashmë ka fituar pavarësinë dhe se e bën vetë përzgjedhjen e veshjeve në përditshmëri.

“E kemi vlerësuar vizitën me kostumin më të mirë që kemi tani që vendosim vetë se çfarë do veshim dhe nuk na vesh më mami”, ka shkruar Osmani, që nuk duket fare e kënaqur me zgjedhjen e Jonit.

Kujtojmë se në muajin mars, Joni festoi 6-vjetorin e lindjes dhe Arbana i bëri një dedikim sghmë të ëmbël në rrjete sociale. Ajo publikoi disa foto që ka realizuar me të voglin ndër vite dhe përkrah tyre shkroi:

“Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni! Happy birthday jeta ime❤