E PYESIN PSE NUK E MORI ERMAL MAMAQI NË FILM/ Julian Deda “befason” me përgjigjen: Nuk kishte…(FOTO) – AlpeGossip
E PYESIN PSE NUK E MORI ERMAL MAMAQI NË FILM/ Julian Deda “befason” me përgjigjen: Nuk kishte…(FOTO)

E PYESIN PSE NUK E MORI ERMAL MAMAQI NË FILM/ Julian Deda “befason” me përgjigjen: Nuk kishte…(FOTO)

Aktori i njohur Julian Deda është shumë aktiv në rrjetin social instagram.

Ai poston foto të ndryshme nga e përditshmja e tij ku edhe na njeh shpesh me famlijen e tij të madhe.

Ai është bërë pjesë e lojës më të re të Instagramit “Pyetje dhe përgjigje” ku ka ndarë me fansat disa nga pyetjet që i janë drejtuar.

Pse nuk të morri Mamaqi në film apo nuk deshe vetë me marr pjesë” përgjigja e tij na bëri për të qeshur: Nuk kishte lekë.