“BOSI I VOGËL PO SHKON NË ZYRË”/ Luana gati për sezonin e ri (FOTO) – AlpeGossip
“BOSI I VOGËL PO SHKON NË ZYRË”/ Luana gati për sezonin e ri (FOTO)

“BOSI I VOGËL PO SHKON NË ZYRË”/ Luana gati për sezonin e ri (FOTO)

Pas suksesit të arritur verën që lam pas me këngën “Mi dhe flakë mallit tim” në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur Bujar Qamili,

është koha që Luana të kthehet aty ku nisi fillimisht karrierën e saj,në studiot televizive.

Një sezon i ri mediativ po fillon dhe mesa duket ajo e ka  mjaft të qartë se çfarë duhet të bëjë.

Luana ka vendosur ta ndajë me fansat e saj këtë moment duke postuar një foto ku duket shumë gati për të filluar nga puna.

“Si bose në zyrë! Gati për sezonin e ri.” shkruan ajo teksa duket mjaft në formë .