A JENI GATI? Ky është modeli I RRALLË i syzeve që do të shihni kudo (FOTO) – AlpeGossip
A JENI GATI? Ky është modeli I RRALLË i syzeve që do të shihni kudo (FOTO)

A JENI GATI? Ky është modeli I RRALLË i syzeve që do të shihni kudo (FOTO)

Nëse u hidhni një sy fotove nga sfilatat e modës që kaluan këtë muaj ju do të shihni një trend  shumë interesant. Syzet me litar, pikërisht lloji i atyre që gjyshet tona mbanin në mënyrë që të mos i humbiste skeleti, janë moda më e re që po qarkullon. Mund të jeni të surprizuar nga fakti që ky është kthyer në trend por duhet ta dini se ky model syzesh është tepër i bukur dhe interesant.

Më poshtë do t’ju tregojmë disa foto nga të cilat do bindeni për ç’ka ju thamë më lartë.

Pasi shikuat gjithë këto foto jemi të sigurt që do ta kuptoni pse ky trend është përhapur. Kaq shumë ngjyra, kaq shumë modele dhe kaq shumë mënyra për ti kombinuar! Duhet me patjetër ti keni pjesë të aksesorëve tuaj. /AlpeGossip.al