WOW, DO TË BËHET NAMI/ Uindi, motra e Encës sapo postoi foton më PROVOKUESE që mund të keni parë – AlpeGossip
WOW, DO TË BËHET NAMI/ Uindi, motra e Encës sapo postoi foton më PROVOKUESE që mund të keni parë

WOW, DO TË BËHET NAMI/ Uindi, motra e Encës sapo postoi foton më PROVOKUESE që mund të keni parë

Të gjithë tashmë e njohim, Uindin, motrën e vogël të Encës e cila njuhet për karakterin e saj të çiltër dhe moskokçarës. Uindi njihet si një vajzë tepër aktive në rrjetet sociale ku gjatë gjithë kohës poston foto nga jeta e saj personale duke ndarë me fansat dhe foto të cilat mund të konsiderohen pakëz intime.

Para pas minutash, Uindi postoi në Instagram një foto për të cilën jemi të sigurt se do të thyejë rrjetin.

Ajo ka publikuar një foto ku duket e shtrirë me bikini dhe të gjithë vëmendjen e marrin të pasmet e saj të mbushura dhe bombastike. Uindi e ka shoqëruar foton me një përshkrim ku tregon se fotoja është një tundim i vërtetë. Dhe në fakt, është… /AlpeGossip.al