NA SUPRIZOI/ Sara Hoxha sapo na bëri kurioz dhe ne mezi po presim të shohim Ledjonin me djalin (FOTO) – AlpeGossip
NA SUPRIZOI/ Sara Hoxha sapo na bëri kurioz dhe ne mezi po presim të shohim Ledjonin me djalin (FOTO)

NA SUPRIZOI/ Sara Hoxha sapo na bëri kurioz dhe ne mezi po presim të shohim Ledjonin me djalin (FOTO)

Sara Hoxha ka nxitur kureshjtjen e më shumë se 113 mijë ndjekësve në Instagramin e saj pas publikimit të një video-je dhe fotoje në Instastory-n e llogarisë së saj.

Nga aq sa mund të kuptohet nga imazhet, e gjitha duket si një mini film ose video e familjes që ndoshta mund të publikohet në kanalin YouTube. Në njërën nga sekuencat shkruhet “Brenda tyre, ka më shumë”, me gjasa për të na treguar më në brendësi jetën e familjes, ndërkohë që minifilmi mban si protagonist kryesor vogëlushin e çiftit të njohur London, që familjarët e thërresin me përkëdheli Dondon.

Videoja, që në pamje duket një projekt fëmijësh e të sjellë buzëqeshjen, është një produksion i “Noor Productions” me ‘Babi Bisha’ që me gjasa i referohet Ledion Liços ndërsa pjesë të kastit të minifilmit të vogëlushit 2-vjeçar do të jetë edhe mami Saja- Sara.

Nuk kuptohet qartë se çfarë po kurdis familja Liço që duhet se e kanë televizionin në gjak e që po bëhet pjesë edhe e më të voglit. Enigmën tamam do të duhet të presim edhe pak që ta zbulojmë.