“DO VAZHDOJ TË THYEJ PJATA”/ Renato Mekolli zbulon datën e “Hell’s Kitchen 3” (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“DO VAZHDOJ TË THYEJ PJATA”/ Renato Mekolli zbulon datën e “Hell’s Kitchen 3” (FOTO+VIDEO)

“DO VAZHDOJ TË THYEJ PJATA”/ Renato Mekolli zbulon datën e “Hell’s Kitchen 3” (FOTO+VIDEO)

Së shpejti do të nisë sezoni i ri i “Hell’s Kitchen”. Me anë të një postimi në rrjete sociale, shefi i kuzhinës, Renato Mekolli ka bërë të ditur se tashmë është caktuar një datë fikse.

“Hell’s kitchen” do të rikthehet në ekran me datë 2 tetor, në orën 21:00. Renato ka paralajmëruar se do të vazhdojë të thyejë pjata.

“Hell’s Kitchen Albania 3
Në dt 2 Tetor,e Premte ora 21:00
Të gjithë shikojnë show-n më të madh të gatimit dhe shijojeni dhe mjaft u moret me sa pjata thyej, se do vazhdoj të thyej e kam marr parasysh nga momenit i parë që solla këtë emision”, ka njoftuar ai.