DITËLINDJA E PARË SI NËNË/ Ja sa vjeç mbush sot Olta Boka (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJA E PARË SI NËNË/ Ja sa vjeç mbush sot Olta Boka (FOTO)

DITËLINDJA E PARË SI NËNË/ Ja sa vjeç mbush sot Olta Boka (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Olta Boka feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet nga njerëzit e zemrës, kolegët dhe fansat.

Olta ka lindur në vitin 1991 dhe sot ka mbushur 29-vjeç. Kjo ditëlindje e ka gjetur për herë të parë nënë, pasi pak kohë më parë ajo solli në jetë vogëlushen Gaia.

Këngëtarja nuk ka publikuar ende foto nga dita e saj, por ka rishpërndarë në Instastory urimet e miqve që e kanë uruar.