Çuna kujdes, Oriola Marashi do t’ju “tërbojë” me këtë VIDEO nga shtrati. Me apo pa mbathje? Ja si reagon ajo (FOTO) – AlpeGossip
Çuna kujdes, Oriola Marashi do t’ju “tërbojë” me këtë VIDEO nga shtrati. Me apo pa mbathje? Ja si reagon ajo (FOTO)

Çuna kujdes, Oriola Marashi do t’ju “tërbojë” me këtë VIDEO nga shtrati. Me apo pa mbathje? Ja si reagon ajo (FOTO)

Ajo është një nga modelet më të suksesshme dhe më seksi në vend. Oriola Marashi, pasi u bë pjesë e OTR është gjithmonë e më e lakuar në mediat rozë. Ajo para disa kohësh mori pjesë në videoklipin e këngës “Mama” të Jonas Blue dhe William Singe dhe që atëherë i ka ngjitur shkallët e karrierës me hapa galopanë. Oriola është shumë aktive në rrjetet sociale dhe i mban të azhornuar me foto seksi ndjekësit e saj të shumtë. E tillë është video e postuar së fundmi në Instagram.

Oriola shfaqet në shtrat, e veshur me një fustan të shkurtër të argjendtë dhe filmon veten teksa këndon ndërkohë që në dorë mban një cigare.
Kur modelja ul kamerën më poshtë ngacmon imagjinatën e meshkujve. Të jep përshtypjen sikur është pa mbathje, por të themi të drejtën si me të brendshme si pa të brendshme, shumë sensuale duket.

Por modelja menjëherë i ka dhënë përgjigjje të gjithëve atyre që dyshuan duke thënë se: “Po i kam veshur mbathjet”./AlpeNews.al/