Kjo është motra bukuroshe e Leonora Jakupit, do habiteni sa ngjajnë – AlpeGossip
Kjo është motra bukuroshe e Leonora Jakupit, do habiteni sa ngjajnë

Kjo është motra bukuroshe e Leonora Jakupit, do habiteni sa ngjajnë

Leonora Jakupi është njëra nga femrat më hot në skenën muzikore.

Pa dyshim se në secilen prej tyre, ajo duket shumë bukur.

Dhe të vazhdojnë të merremi edhe më tej me imazhin e saj duke konstatuar edhe një herë se ajo shkëlqen vetëm sa perserisim refrenin tashmë të njohur.

Prandaj kësaj radhe, ne ju njoftojmë me motren e saj, Blertën. Edhe kjo nuk ia lëshon rrugën këngëtares.

Ndonëse nuk është fytyrë publike dhe është jashtë fushës së show bizit ka dicka të përbashkët me motrën e saj.

Blerta përngjan shumë me Leonorën duke vazhduar kështu “traditen” e bukurisë brenda familjes. Përndryshe Blerta është nënë dhe ka një vajzë me emrin Morea.

Ajo nuk ka preferuar të merret me botën e muzikës, edhe në pse në disa projkete të Lonora Jakupit, Blerta, është përfshirë në role të ndryshshme.