”I LOVE TROPOJA”/ Ja cila femër seksi do të jetë pjesë e filmit të Ermalit (FOTO) – AlpeGossip
”I LOVE TROPOJA”/ Ja cila femër seksi do të jetë pjesë e filmit të Ermalit (FOTO)

”I LOVE TROPOJA”/ Ja cila femër seksi do të jetë pjesë e filmit të Ermalit (FOTO)

Prej kohësh është bërë me dije se Ermal Mamaqi është duke punuar për një projek të ri. Deri tani është zbuluar se filmi mban titullin “I Love Tropoja” dhe është i zhanerit komedi.

Pjesë e tij do të jetë këngëtarja e njohur Enca, e cila ka njoftuar se ka nisur edhe xhirimet.

Por mesa duket pjesë e filmit do të jetë edhe një vajzë tjetër bombastike.

Bëhet fjalë për motrën e Encës, Uindi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet një postimi në Instagram.

Ajo nuk e ka zbuluar rolin e saj, megjithatë duket se është në xhirime.