U HABITËM/ Mosha nuk ndal 102 vjeçaren, hidhet me parashutë për bamirësi (VIDEO) – AlpeGossip
U HABITËM/ Mosha nuk ndal 102 vjeçaren, hidhet me parashutë për bamirësi (VIDEO)

U HABITËM/ Mosha nuk ndal 102 vjeçaren, hidhet me parashutë për bamirësi (VIDEO)

Një australiane 102-vjeçare ka përfunduar me sukses hedhjen me parashutë për bamirësi.

102 vjeçarja Irene O’Shea shënoi rekord me hedhjen e saj për të tërhequr vëmendjen dhe kërkuar donacione për shoqatën e Sëmundjeve Nervore të Australisë Jugore (një sëmudje që prek trurin dhe nervat).

Video është postuar nga Zëri i Amerikës.

102-vjeçarja hidhet me parashutë për bamirësi

Një australiane 102-vjeçare ka përfunduar me sukses hedhjen me parashutë për bamirësi. 102 vjeçarja Irene O'Shea shënoi rekord me hedhjen e saj për të tërhequr vëmendjen dhe kërkuar donacione për shoqatën e Sëmundjeve Nervore të Australisë Jugore (një sëmdje që prek trurin dhe nervat).

Gepostet von VOA – Zëri i Amerikës am Dienstag, 11. Dezember 2018