Rashel Kolaneci zbulon çfarë quan dashuri dhe ka plotësisht të drejtë! (FOTO) – AlpeGossip
Rashel Kolaneci zbulon çfarë quan dashuri dhe ka plotësisht të drejtë! (FOTO)

Rashel Kolaneci zbulon çfarë quan dashuri dhe ka plotësisht të drejtë! (FOTO)

Epo Rasheli di të zgjedhë!

Ajo është padiskutim një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, pavarësisht se kohët e fundit ka qenë disi “në hije”. Pa dashur pa kuptuar, në një kohë shumë të shkurtër, popullariteti i saj në rrjetet sociale është rritur ndjeshëm, pavarësisiht se shpesh herë ajo është bërë “objekt sulmi” nga faqet e ndryshme në Instagram, mirëpo ajo ka ditur mjaft mirë t’i menaxhojë ato.

Ka kohë që vajza seksi nuk ka qenë aktive në rrjete sociale, por më në fund Rashel është rikthyer edhe këtë herë më e bukur se kurrë. Ajo publikoi një foto, së cilës i ka bashkangjitur një “emoji peshk” dhe duket shumë bukur me buzët e plota që dallohen gjithmonë në portretin e saj, fytyrën e pastër dhe flokët e shëndetshëm.

Pasi publikoi këtë foto, Rasheli ndau me ndjekësit e saj edhe një foto në Instastory ku postoi një kuti me shegë duke i quajtur “LOVE” dhe ne i bashkohemi plotësisht mendimit të saj se shega është dashuri.