JO VETËM PALESTËR/ Eneda Tarifa na tregon sekretin e saj për trupin perfekt (FOTO) – AlpeGossip
JO VETËM PALESTËR/ Eneda Tarifa na tregon sekretin e saj për trupin perfekt (FOTO)

JO VETËM PALESTËR/ Eneda Tarifa na tregon sekretin e saj për trupin perfekt (FOTO)

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Eneda Tarifa është shumë e pëlqyer nga publiku. Ajo numëron fansa të shumtë në llogarinë e instagramit nga ku poston shpesh momente të lumtura.

Së fundmi Eneda na ka treguar ‘sekretin’ e saj se si e mban trupin në formë. Ajo gjithnjë poton foto dhe video duke u stërvitur si nga shtëpia ashtu edhe nga palestra. Këngëtarja e njohur na ka treguar se e fillon stërvitjen shumë herët në mëngjes dhe fill pas saj vrapon për 15 minuta në natyrë.

Sigurisht artistes nuk i mungon muzika kur stërvitet pasi shërben edhe si motivim për të. Për këtë arsye Eneda vijon të mbetet gjithmonë në formën më perfekte të saj, si dhe shumë energjike në skenë. Ajo i ka motivuar të gjithë për të punuar fort në këtë aspekt e për të pasur rezultate të arrira.