Është penduar që tha se ishte lezbike? Gugu: Iva Alikon e kam puthur, por jam e… – AlpeGossip
Është penduar që tha se ishte lezbike? Gugu: Iva Alikon e kam puthur, por jam e…

Është penduar që tha se ishte lezbike? Gugu: Iva Alikon e kam puthur, por jam e…

Ajo bëri bujë në mediat online teksa deklaroi se preferonte edhe femrat, duke qenë ndër të paktat personazhe që flasin për orientimin seksual në ekran. E ftuar në ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi, Gugu tregoi se rrëfimin nuk e bëri për vemëndje, edhe pse thekson se kjo temë i përket të shkuarës.

‘Ajo është pjesë e jetës sime. Unë tani jam fejuar, gati e martuar. Unë s’jam penduar, është jeta ime, si jap llogari askujt, bëj çfarë të dua’.

Duke vijuar bisedën Ermali i tregoi në studio disa personazhe të njohura me të cilën Gugu edhe mund të kishte raporte. Teksa u shfaq Iva Aliko ajo tha se janë mikesha shumë të mira dhe se të dyja vetëm janë puthur.