Jonida Maliqi na ngroh zemrat me puthjet që i dhuron djalit të saj! (FOTO) – AlpeGossip
Jonida Maliqi na ngroh zemrat me puthjet që i dhuron djalit të saj! (FOTO)

Jonida Maliqi na ngroh zemrat me puthjet që i dhuron djalit të saj! (FOTO)

Kohët e fundit këngëtarja Jonida Maliqi publikon mjaft shpesh foto me vogëlushin e saj Dan.
Në këto ditë të ftohta me reshje bore duket se këngëtarja ka vendosur të na ngrohë zemrat me foton më të fundit të publikuar prej saj në rrjete sociale.

Ajo dhe vogëlushi Dan shfaqen duke i dhuruar puthje njëri-tjetrit. Veçse këngëtare këto kohë Jonida Maliqi është ndjekur edhe si një ikonë mode dhe stili.