Shokon gazetari i njohur shqiptar: I ulet në prehër të ftuarit në mes të emisionit (FOTO) – AlpeGossip
Shokon gazetari i njohur shqiptar: I ulet në prehër të ftuarit në mes të emisionit (FOTO)

Shokon gazetari i njohur shqiptar: I ulet në prehër të ftuarit në mes të emisionit (FOTO)

Të ftuar sot në “Top show” ishin regjisori Altin Basha disa nga aktorët e “Portokallisë” të cilët treguan mbi rolet e tyre të reja dhe çfarë e pret publikun në sezonin e ri.

Gjatë emisionit, gazetari Ervin Kurti iu drejtua aktorit Rezart Veleshnja: “A mund ta pyes pak Delindën për rolin?”

“Po pse atij i thua ti? Pyet Delindën”, i tha Alban Dudushi gazetarit. “Po s’të lë rehat ky”, ja ktheu Ervin Kurti.

“Do të ulesh këtu? Do të çohem?”, e pyeti Rezart Veleshnja. “Po, ulem”, i tha Ervin Kurti dhe u ul në prehrin e aktorit duke shkaktuar të qeshura.