“BOMBARDUESET” E INSTAGRAMIT/ Nga Luana Vjollca tek Jonida Maliqi, VIP-at shqiptarë që janë më aktivët në rrjet (FOTOT) – AlpeGossip
“BOMBARDUESET” E INSTAGRAMIT/ Nga Luana Vjollca tek Jonida Maliqi, VIP-at shqiptarë që janë më aktivët në rrjet (FOTOT)

“BOMBARDUESET” E INSTAGRAMIT/ Nga Luana Vjollca tek Jonida Maliqi, VIP-at shqiptarë që janë më aktivët në rrjet (FOTOT)

Të jesh një presonazh VIP duhet dhe në disa raste të jesh shumë aktiv në rrjetet sociale, pasi ndjekësit dhe fansat duan që të informohen rreth thuajse çdo aktiviteti në lidhje me ta.

Vitet e fundit “Instagrami” është kthyer në rrjetin më të dashur për të gjithë gjithashtu edhe për VIP-at shqiptarë por jo vetëm.

Një pjesë e madhe e VIP-ave shqiptarë i dedikojnë një pjesë të madhe të kohës së tyre duke postuar video, foto si dhe duke ndarë disa nga momentet e ditës së tyre në “Instastory”.

Nëse je kurioz dhe do hapësh profilin e tyre do shohësh që numri i postime të tyre kalon mbi 2 mijë.

Alpegossip.al ju sjell VIP-at shqiptarë të cilët janë kthyer në personazhe aktive në “Instagram” madje mund ta quajmë dhe si pjesë të jetës pasi ata nuk rrijnë dot pa të.

Tashmë këta mund t’i quajmë edhe si “bombarduesit e Instagramit”, pasi sa e hap aplikacionin postimet e tyre janë të parat që na dalin si dhe “story” i tyre asnjëherë nuk rri bosh.

View this post on Instagram

@jonidasroom ⬆️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

View this post on Instagram

shades inside since the weather is being shady

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

View this post on Instagram

Let’s face the world

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

View this post on Instagram

So, do you see me?

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

Tek rreze po doli,une pozoj! 💖

A post shared by Rudina Dembacaj (@rudinadembacaj) on

View this post on Instagram

@saidmhamadofficial 🏹❤️ @hasretmoda 🌹❤️

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

View this post on Instagram

🍃

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on