"ISHE YLL PA B*THË, PA..."/ Komentet pikante të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO) - AlpeGossip
“ISHE YLL PA B*THË, PA…”/ Komentet pikante të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

“ISHE YLL PA B*THË, PA…”/ Komentet pikante të ditës, ja çfarë u shkruajnë fansat VIP-ave (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Kejvina Kthella publikon një foto në kuzhinë ku shfaqet mjaft seksi por njëra  prej ndjekësëve të saj i vë në dukje ndryshimet si pasojë e operacioneve plastike.

Dietologja Anila Kalleshi rekomandon një recetë por ndjekësja ka një kritikë ndaj saj.

Jul Deda publikon një foto ku dominon potreti, por njëra prej ndjekësëve i vë në pah mjekrën dhe nuk heziton ta krahasojë atë me të cjapit.

/AlpeNews.al