I MAHNITI TË GJITHË/ Miss Shqipëria ndryshon totalisht pamjen (FOTO) – AlpeGossip
I MAHNITI TË GJITHË/ Miss Shqipëria ndryshon totalisht pamjen (FOTO)

I MAHNITI TË GJITHË/ Miss Shqipëria ndryshon totalisht pamjen (FOTO)

Për një kohë të gjatë ajo i mbante flokët e shkurtëra dhe ka preferuar të qëndrojë në atë stil.

Ish Miss Shqipëria, Agnesa Vuthaj, pjesëmarrëse në Miss Universe, mezi e njohëm me pamjen e re.

Bukuroshja shqiptare, e njohur për publikun, është mjaft aktive në postimet që bën në rrjetet sociale.

Ndryshe nihet si një grua biznesi meqë ka një linjë të saj veshjesh dhe bizhush, ajo ka publikuar një seri të imazheve në Instagram, ku shfaqet me flokë të gjatë dhe kaçurrela.

Agnesa duket shumë e ëmbël me pamjen e re, ku nuk mungojnë as komentet pozitive nga fansat e saj