Bebe Rexha bën një gjest jo të zakonshëm, ky është qëllimi i saj – AlpeGossip
Bebe Rexha bën një gjest jo të zakonshëm, ky është qëllimi i saj

Bebe Rexha bën një gjest jo të zakonshëm, ky është qëllimi i saj

Ajo që ka bërë Bebe Rexha rrallëkush do ta bënte Ka bërë një gjë jo shumë të zakontë.
Bebe Rexha ka mbledhur shumë tekstshkruese dhe këtë gjë e ka bërë që të bashkojë forcat me këngëtaret tjera, të cilat edhe shkruajnë edhe tekste të këngëve, shkruan lajmi.net

Ajo ka hedhur një video ku tregoi edhe më shumë për qëllimin e saj.

““Le të shkruajmë hitet për njëra-tjetrën dhe të pasurohemi me njëra-tjetrën. Mbrëmë kam pritur në një darkë të quajtur “Women In Harmony” teksa kemi festuar producentet dhe tekstshkrueset më të mira të femra në biznesin e muzikës. Faleminderit të gjithave grave që erdhën dhe atyre që nuk munden ta bënin një gjë të tillë” janë fjalët e saj.