“JAM E ZËNË”/ Eni Koçi pranon hapur lidhjen me Genc Prelvukajn (FOTO) – AlpeGossip
“JAM E ZËNË”/ Eni Koçi pranon hapur lidhjen me Genc Prelvukajn (FOTO)

“JAM E ZËNË”/ Eni Koçi pranon hapur lidhjen me Genc Prelvukajn (FOTO)

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku krahas saj shkruan se është ë zënë. Mesa duket Eni Koçi po konfirmon lidhjen saj me reperin Genc Prelvukaj.

Këngëtarja shqiptare Eni Koçi ëhstë përfolur kohët e fundit se është në një lidhje sentimentale me reperin Genc Prelvukaj. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar këtë gjë publikisht mesa duket gjërat po avancojnë mes tyre.

Së fundmi Eni ka publikuar një foto në rrjetet sociale dhe krahas saj shkruan: “E zënë.” Siç duket këngëtarja po e konfirmon lidhjen me reperin. Pak javë më parë bukuroshja bionde postoi në Instastory disa foto ku shihej se po merrej me arredimin e shtëpisë së saj të re.

 

View this post on Instagram

Busy⚫️

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on