MOMENT I SIKLETSHËM/ Luana Vjollcës i dalin CIC*T përpara kamerës (VIDEO) – AlpeGossip
MOMENT I SIKLETSHËM/ Luana Vjollcës i dalin CIC*T përpara kamerës (VIDEO)

MOMENT I SIKLETSHËM/ Luana Vjollcës i dalin CIC*T përpara kamerës (VIDEO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po shijon së fundmi suksesin e këngës së saj të re “Yalla Habibi”, një bashkëpunim me këngëtarin me famë botërore, Faydee. Luana ka qenë shumë e komentuar edhe për jetën e saj private dhe pushimet luksoze që bëri pak kohë më parë.

Së fundmi, ajo është rikthyer në Shqipëri dhe ka udhëtuar sot drejt Kosovës ku ka dhe koncertin e radhës. Moderatorja ka publikuar disa video nga përgatitjet e saj dhe në njërën prej tyre një moment i sikletshëm ka ndodhur.

Teksa ka qenë duke filmuar veten, njëra nga mikeshat  e saj i lëvizi xhaketën dhe Luanës i kanë dal fushë përpara kamerës. Luana e ka marr me sportivitet dhe e ka publikuar këtë video duke e shoqëruar me disa emoji të qeshurash.