CILËS I SHKON MË SHUMË?/ Vajza e ish-deputetes së PD me kostum të njëjtë si Xhensila Myrtezaj… (FOTO) – AlpeGossip
CILËS I SHKON MË SHUMË?/ Vajza e ish-deputetes së PD me kostum të njëjtë si Xhensila Myrtezaj… (FOTO)

CILËS I SHKON MË SHUMË?/ Vajza e ish-deputetes së PD me kostum të njëjtë si Xhensila Myrtezaj… (FOTO)

Nuk është rastësi që personazhet e showbizit shqiptar të bëjnë “xing” me veshjet e tyre.

Trendet e fundit të modës përhapen me shpejtësi dhe të parët që i “përqafojnë” ato janë pikërisht bota e showbizit. Së fundmi ka qenë Xhensila Myrtezaj e cila është shfaqur me këtë kostum, i cili si të veçantë kishte shiritin fosforeshent. Më pas me këtë kostum është parë edhe vajza e ish-deputetes së PD-së, Albina Dede.

Cilës mendoni që i shkon më shumë?

Xhensila Myrtezaj