Oriola Marashi uron nënën për 8 Mars, por mesazhi i saj ka një thirrje për të gjitha gratë – AlpeGossip
Oriola Marashi uron nënën për 8 Mars, por mesazhi i saj ka një thirrje për të gjitha gratë

Oriola Marashi uron nënën për 8 Mars, por mesazhi i saj ka një thirrje për të gjitha gratë

Oriola Marashi sot ka lënë pas fotot provokuese dhe i ka dedikuar nënës së saj një dedikim emocionues në ditën e 8 Marsit.
Oriola ka treguar më parë se ka një lidhej të ngushtë me nënën e saj, e cila nuk është aspak e panjohur për publikun.

Madje shpesh Oriolës i evidentohet se hijeshinë e ka trashëgom nga nëna e saj, Xhoi Jakaj.

‘NENA IME. Nëna ime e dashur, sa shumë që të dua.Faleminderit per gruan qe je , jam e lumtur qe jam vajza jote.Gezuar 8 marsin te gjithe femrave shqipetare! Deshira ime eshte qe kete vit ta suportojme me shum femra femren dhe te kemi lirine e te menduarit dhe vepruarit njesoj si gjinia tjeter.’ ka shkruar Oriola nuk postimin dedikuar nënës së saj.