“ÇMENDET RRJETI”/ Elvana Gjata bashkëpunon me reperin e njohur për këngën e re (VIDEO) – AlpeGossip
“ÇMENDET RRJETI”/ Elvana Gjata bashkëpunon me reperin e njohur për këngën e re (VIDEO)

“ÇMENDET RRJETI”/ Elvana Gjata bashkëpunon me reperin e njohur për këngën e re (VIDEO)

Me anë të një postimi në Instagram, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata ka njoftuar se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re.

“Pa dashuri” do të mbajë titullin kënga të cilën Elvana do e sjellë në bashkëpunim me reperin Lyrical Son dhe që do të jetë pjesë e filmit “Dy gisht mjaltë”.

View this post on Instagram

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

“2 gisht mjaltë” do të dalë në të gjitha kinematë e Shqipërisë, Kosovës e Maqedonisë në 28 mars dhe atëherë do të kemi mundësinë të dëgjojmë edhe këngën e re të Elvanës.