Transformohet vajza sexy e Sabianit, shikoni si duket tani anëtarja e OTR (FOTO) - AlpeGossip
Transformohet vajza sexy e Sabianit, shikoni si duket tani anëtarja e OTR (FOTO)

Transformohet vajza sexy e Sabianit, shikoni si duket tani anëtarja e OTR (FOTO)

Vajza sexy e këngëtarit të njohur ka vendosur të transformohet.
Kejsi Meidini, vajza e Sabianit nuk është më bionde. Me anë të një postimi në Instastory ajoka treguar se është shndëruar në nëj vajzë mjaft tërheqëse em flokë të kuqe.

Kjo ëhstë ënj kohë eksperimentimesh dhe shumë emra të njohur të show-bizit kanë guzuar të ndryshojnë pamje. Kejsi është cilësuar si një nga femrat më tërheqëse e cila veç modelingut po bëhet pjesë e botës së muzikës.

Kejsi është anëtare e grupit OTR dhe është shfaqur krah reperit Noizy. Pas hyrjes në këtë grup të Oriola Marashit, duket se bukuroshja ka mbetur paksa në hije.