Mbajti ZI në Instagram, RIKTHEHET sot Bleona Qereti (FOTO) – AlpeGossip
Mbajti ZI në Instagram, RIKTHEHET sot Bleona Qereti (FOTO)

Mbajti ZI në Instagram, RIKTHEHET sot Bleona Qereti (FOTO)

Nuk mund të kalonte pa u vënë re shkëputja e Bleona Qeretit nga rrjetet sociale.

Ajo tashmë prej ditësh nuk kishte postuar asgjë, duke mbajtur kështu “zi” në Instagram.

Ajo madje tregoi edhe arsyet e kësaj shkëputjeje.

“Të them të drejtën ndihem perfekt se nuk kam asnjë lloj negativiteti dhe asnjë lloj informacioni që nuk më duhet. Jam duke bërë detox, meditim, yoga që të jem e fuqishme kur të kthehem në luftë në LA.”,- tha Bleona.

Por ditën e sotme ajo ka thyer heshtjen e gjatë dhe ka postuar dsa fotografi ku duket e veshur me një kostum pasqyrë.