Getoari dhëndri i preferuar i familjes Vjollca: Me “gratë e fisit” drejt e në Itali! (FOTO) – AlpeGossip
Getoari dhëndri i preferuar i familjes Vjollca: Me “gratë e fisit” drejt e në Itali! (FOTO)

Getoari dhëndri i preferuar i familjes Vjollca: Me “gratë e fisit” drejt e në Itali! (FOTO)

Është thënë shpesh nga burime pranë çiftit Marina-Getoar se ky i fundit ka një marrëdhënie të shkëlqyer me vjehrrën dhe në fakt nuk habitemi sepse duke e ditur mirë se Marina është shumë e lidhur me të ëmën, motrat e mbesat e saj, në familje mund të hynte vetëm dikush që di mirë se si respektohen vajzat.

Dhe Geti kështu ka bërë. Me të mbaruar “C’est la vie” ku Marina ishte moderatore, dyshja ka vendosur të bëjë disa ditë pushimi në Itali.

Por nuk ka qenë një nga ato arratisjet e zakonshme romantike të tyre pasi në Itali ata i janë bashkuar motrës së Marinës dhe mbesave tëkësaj të fundit.

Ka qenë Marina e cila ka zbuluar me anë të një fotoje në Instagram, ku Geti ishte i vetmi mashkull në tavolinë, çka na tregon se raportet e tyre me reperin janë mjaft të mira.