PO PRESIN RRADHËN/ Kur "Lali Erin" dhe të dashurin e Lori Hoxhës i lënë në në pritje... - AlpeGossip
PO PRESIN RRADHËN/ Kur “Lali Erin” dhe të dashurin e Lori Hoxhës i lënë në në pritje…

PO PRESIN RRADHËN/ Kur “Lali Erin” dhe të dashurin e Lori Hoxhës i lënë në në pritje…

Vis Bajraktari njihet nga të gjithë si i dashuri i trashëgimtares së “Top Channel” , Lori Hoxha. Edhe pse fillimisht u munduan ta mbanin hermetike jetën private, tashmë ato mesa duket kanë hequr dorë nga ky vendim duke publikuar foto e video së bashku edhe pse rrallë.

Pasi u bë i njohur për lidhjen me Lorin , vëmendja e mediave rozë u përqëndrua edhe tek Visi dhe Jeta e sa.

E përmes rrjetit social SnapChat, shohim se shoqëria e tij përbëhet nga figura të famshme të ekranit ku së fundmi spikatie dhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj.

“Tu prit @atliyusuf”, shkruan ai krahas fotos teksa gjendet me Erionin në ambjentet e një berberi ku me siguri po presin rradhën për stilimin e flokëve.

/AlpeNews.al