“HUMBA BASTIN, NUK E DI…”/ Kledi Hysa tregon çfarë e pret pas “Big Brother VIP” – AlpeGossip
“HUMBA BASTIN, NUK E DI…”/ Kledi Hysa tregon çfarë e pret pas “Big Brother VIP”

“HUMBA BASTIN, NUK E DI…”/ Kledi Hysa tregon çfarë e pret pas “Big Brother VIP”

Kledi Hysa, një ndër banorët më të komentuar të shtëpisë së “Big Brother VIP”. Në një intervistë për emisionin “Breaking” ai foli për jetën e tij pas daljes nga shtëpia.

Sai përket marrëdhënies më Arjolën dhe debateve që kanë pasur pas daljes së saj nga shtëpia, Kledi zbuloi se kishin vendosur një bast së bashku, në lidhje me fituesin. Kledi tha se ai e ka humbur bastin, ndërkohë përgëzoi sërish Ilrin për fitoren.

“Nuk di çfarë të them, unë humba bastin për fituesin me Arjolën, të shohim se çfarë do ndodhë tani. E përgëzoj Ilirin sepse e meritonte, por unë e humba bastin.”- tha ai.

Kledi zbuloi se për momentin do qëndrojë në Shqipëri, duke lënë pas Italinë dhe dukë ecur përpara me planet në vend.

“Të jetosh në një vend të huaj, do të thotë të mbetesh i huaj. Unë do qëndroj në Shqipëri, kam plane këtu, nëse gjërat ecin mirë sigurisht që do qëndroj këtu për një kohë të gjatë.” – tha ai.

Ndër të tjera, ai zbuloi dhe marrëdhënien e ngushtë me dj PM, për të cilin tha se e ka shumë mik.

“Po ti shikosh videot, PM është shumë njëri pozitiv dhe ne humori na bashkonte. Pas daljes kjo lidhje na ka bashkuar, jemi kuptuar shumë e mirë, jemi takuar dhe në Prishtinë. Bashkëpunim ende nuk kemi plan, por pse jo do e mendojmë.”- tha ai.