“NJË TJETËR SAPO RA…”/ Të trembur deri në palcë, ja momenti kur dy moderatorët ndjenë tërmetin live (VIDEO) – AlpeGossip
“NJË TJETËR SAPO RA…”/ Të trembur deri në palcë, ja momenti kur dy moderatorët ndjenë tërmetin live (VIDEO)

“NJË TJETËR SAPO RA…”/ Të trembur deri në palcë, ja momenti kur dy moderatorët ndjenë tërmetin live (VIDEO)

Tërmeti i orës 7.08 mëngjesin e djeshëm futi në panik edhe dy moderatorët Isli Islami dhe Ori Nebiaj në studion e Wake Up ndërkohë që raportohej live situata e tërmetit të orës 3.58 të mëgjesit që traumatizoi gjithë vendin.

“Një tjetër tërmet sapo ra… okej….”, tha Isli që mbahej në tavolinë.

“Ndërkohë që Andin e kemi në lidhje direkte nga Durrësi. Ndërkohë vijon të lëkundet” u shpreh Ori.

“Të pakten ketu ne Piramide u ndjene goxha” tha Isli qe u pasua nga Ori e trembur:

“Dhe të mendosh që Piramida…Do kthehemi vetëm pas pak sa të kemi mundësi edhe ne të kuoptojmë me këtë Tokë që mesa duket nuk do të ndalojë sot”.