“S’E SHPJEGOJ DOT Ç’NDJEJ”/ Oriola Marashi i shpreh publikisht dashurinë Noizyt (FOTO) – AlpeGossip
“S’E SHPJEGOJ DOT Ç’NDJEJ”/ Oriola Marashi i shpreh publikisht dashurinë Noizyt (FOTO)

“S’E SHPJEGOJ DOT Ç’NDJEJ”/ Oriola Marashi i shpreh publikisht dashurinë Noizyt (FOTO)

Marrëdhënia e modeles Oriola Marashi me reperin Noizy është ndër më të diskutuarat në media dhe disa zënka mes tyre një muaj më parë i bënë të gjithë të mendojnë se shoqëria mes Oriolës dhe Noizyt ka marrë fund.

Megjithatë, nëpërmjet postimeve me njëri-tjetrin në rrjete sociale, dyshja sqaroi se gjërat ishin sqaruar dhe ata vazhdonin të ishin shokë të mirë. Madje së fundmi, Oriola ka shprehur publikisht dashurinë dhe vlerësimin e saj për reperin, teksa ka publikuar videon e tij gjatë një koncerti në Gjermani.

“Nuk kam fjalë t’a përshkruaj ç’ndjej por gjithçka që di është që ai e meriton të jetë aty më shumë se kushdo tjetër. Krenare.”- shkruan modelja krahas videos së Noizyt i cili perfomon para publikut gjigant në Gjermani.