ZBULON GJITHÇKA/ Alba Hoxha u nxjerr sekretin Norës dhe Erës (FOTO) – AlpeGossip
ZBULON GJITHÇKA/ Alba Hoxha u nxjerr sekretin Norës dhe Erës (FOTO)

ZBULON GJITHÇKA/ Alba Hoxha u nxjerr sekretin Norës dhe Erës (FOTO)

Prej disa kohësh përflitet se Era dhe Nora do të vijnë me një bashkëpunim në muzikë, por asnjëra prej tyre nuk e ka konfirmuar këtë lajm.

Madje dy këngëtaret janë treguar të rezervuara në zbulimin e detajeve sa i përket këtij bashkëpunimi.

Megjithatë balerina e njohur, Alba Hoxha ja ka nxjerrë sekretin Erës dhe Norës duke zbuluar se dy motrat janë në përgatitje të videoklipit.

Alba ka postuar në Instastory foto ku shfaqet me Erën dhe Norën teksa përgatisin koreografinë e videoklipit.

Foto me dy këngëtaret ka postuar edhe Albi Nako i cili shkruan se po punon për diçka speciale.