ÇANTA DIOR QË KUSHTON SA NJË MAKINË/ Pas Lorit, ja vip-et që nuk i rezistuan dot (FOTO) – AlpeGossip
ÇANTA DIOR QË KUSHTON SA NJË MAKINË/ Pas Lorit, ja vip-et që nuk i rezistuan dot (FOTO)

ÇANTA DIOR QË KUSHTON SA NJË MAKINË/ Pas Lorit, ja vip-et që nuk i rezistuan dot (FOTO)

Çanta Dior duket se ka fiksuar të gjitha vipe-t shqiptare të cilat  kanë shpenzuar plot 2700 dollar për të pasur një të tillë. Si fillim ishte Lori Hoxha ajo që do zbulonte çantën që kishte fiksim në çdo foto që postonte në “Instagram”.

Së fundmi  kemi parë edhe vajza të tjera të showbizit që nuk i kanë rezistuar dot “manisë” për këtë çantë.

E nuk mund ta mohojmë dot se dhe ne adhurojmë një të tillë por na duhet të punojmë gati një vit për ta pasur ose duhet të kemi fatin e Alketës apo motrave Hoxha.

Sara Hoxha

Alketa Vejsiu

Anita Haradinaj

AlpeNews.al