KOMENTET PIKANTE TË DITËS/ Nga Rozana Radi tek Ori Nebiaj: Sa e mbanke frymën… (FOTO) – AlpeGossip
KOMENTET PIKANTE TË DITËS/ Nga Rozana Radi tek Ori Nebiaj: Sa e mbanke frymën… (FOTO)

KOMENTET PIKANTE TË DITËS/ Nga Rozana Radi tek Ori Nebiaj: Sa e mbanke frymën… (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Me siguri e keni vënë re tashme se ato janë pjesë e përditshme në fotot e vipave. Fansat  janë tepër vigjilentë ndaj detajeve dhe të aftë të kapin ato çfarë ne nuk i shohim me sy të lirë.

Nga Rozana Radi deri tek Ori Nebiaj më poshtë ju njohim me komentet më pikante të ditës:

Moderatorja e njohur Rozana Radi ka publiuar një foto në Instagramin e saj teksa reklamon biznesin dhe njëra prej fanseve “kapet” me gabimin e saj drejtshkrimor:

 

Ish velina e “Xing me Ermalin” ka publikuar një foto në Instagram teksa shfaqet me recipeta të zeza e me shumë bizhu. Njëra prej ndjekësve i komenton si më poshtë:

View this post on Instagram

Ok oK 💋

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

 

Moderatorja e njohur Ori Nebijaj ka publikuar një foto ku shfaqet me rroba banjo e mjaft elegante por njëri prej ndjekësve  e ngacmon në lidhje me një detaj:

/AlpeNews.al