"PHOTOSHOP I DËSHTUAR"/ Ja si mundohet Adelina Tahiri të duket bukur në "Instagram" - AlpeGossip
“PHOTOSHOP I DËSHTUAR”/ Ja si mundohet Adelina Tahiri të duket bukur në “Instagram”

“PHOTOSHOP I DËSHTUAR”/ Ja si mundohet Adelina Tahiri të duket bukur në “Instagram”

Adelina Tahiri është një prej emrave mjaft të lakuar në botën e showbizit e sidomos në lidhje me bashkëshortin e saj shumë vite më të madh në moshë.

Por gjithashtu, ajo komentohet shpesh nga fansat edhe në lidhje me foto që poston.

Ata i shkruajnë shpesh se nuk duhe të përdori shumë “photoshop” dhe në foton e fundit shohim se kanë të drejtë.

Në pjesën e hundës duket që diçka nuk shkon. Me siguri Adelina është përpjekur ta bëjë të duket më e vogël pasi elementë të tjerë të photoshopit vihen re edhe në pjesën tjetër të fytyrës e cila duket mjaft e pastër.

Këtë detaj në hundë e kanë vënë re edhe fansat të cilët e kanë komentuar: