HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Detajet që sapo na bindën se Bes Kallaku është një “Shigjetar” tipik – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Detajet që sapo na bindën se Bes Kallaku është një “Shigjetar” tipik

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Detajet që sapo na bindën se Bes Kallaku është një “Shigjetar” tipik

Aktori i njohur i humorit Bes Kallaku është një nga personazhet e showbizzit më të ndjekur në rrjetet sociale dhe shpesh herë tërheq vëmendjen e mediave dhe ndjekësve me batuta që bën.

Mirëpo aktori i përket  shenjës së Shigjetarit në horoskop dhe këto detaje flasin shumë për karakterin e Besit.

Liria dhe panvarësia karakterizojnë më së shumti shigjetarin dhe këtë na e vërtetoi Xhensila në daljen e  fuindit publike ku na zbuloi se Besin nuk e gjen asnjëherë kur duhet.

Shumicёn e kohës Shigjetari tipik është i lumtur dhe i shoqërueshëm,humorist dhe bujar dhe kush më mirë se sa Besi i plotëson këto karakteristika.

Besi dallohet për humorin e tij dhe për shoqërine madhe që rrethohet ,ku ndan shpesh momente nga darkat me ta. Gjithashtu në një intervist Besi na ak zbuluar se ai bën shumë bamirsi por nuk preferon ti bëj publike.

View this post on Instagram

🍅🍅🍅 @olencesari @adorionspalace

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Dhe nëse do ta përshkruanim Besin si një shgjetar të denjë em tre fjali dotë ishin: puntorë,humorist,bujarë.

AlpeNews.al