ÇFARË KA NDODHUR? Anxhelina Hadërgjonaj dhe grimeri Ariel humbasin telefonat (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË KA NDODHUR? Anxhelina Hadërgjonaj dhe grimeri Ariel humbasin telefonat (FOTO)

ÇFARË KA NDODHUR? Anxhelina Hadërgjonaj dhe grimeri Ariel humbasin telefonat (FOTO)

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj pritet të rikthehet shumë shpejt me një projekt të ri muzikor.

Bëhet fjalë për një këngë të re në gjuhën angleze – këngës përmes së cilës ajo synon të depërtojë në tregun ndërkombëtar.

Si një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale, Anxhelina ka vendosur që t’iu tregojë së fundmi fansave se çfarë i ka ndodhur asaj dhe mikut të saj më të mirë, Ariel.

Dyshja në fjalë kanë humbur telefonat, dhe për shkak se u ka ndodhur të dyve në të njëjtën kohë, Hadërgjonaj hedh dyshimet për vjedhje.

“Jam kaq e mërzitur. Unë humbu telefonin tim natën e kaluar! Nëse je përpjekur të më arrish mua ose Arielin, më shkruani mua sepse ai ka humbur telefonin gjithashtu”, janë fjalët e Anxhelinës në InstaStory.

Anxhelina jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gjersa ndan shtëpinë e saj me grimerin e njohur botëror, Ariel.

Ajo e filloi karrierën muzikore në vitin 2010, ku publikoi dy këngë në shqip, dhe më pas u largua nga skena shqiptare.