Nuk “ngopet” me Big Brother, Fjorentina tenton fatin në Itali! (FOTO) – AlpeGossip
Nuk “ngopet” me Big Brother, Fjorentina tenton fatin në Itali! (FOTO)

Nuk “ngopet” me Big Brother, Fjorentina tenton fatin në Itali! (FOTO)

Duket se eksperienca e kaluar në Big Brother 9 ka lënë shumë gjurmë tek ish-banorja Fjorentina, e cila kujtohet për lidhjen e saj me Olsin, me të cilin pas daljes nga shtëpia u ndanë.
Megjithatë ndonëse shumë nga ish-banorët shpesh shprehen se nuk do ta ripërsërisnin si eksperiencë për Fjorin është ndryshe.

Ajo ka publikuar në Instastories një foto ku ka treguar se në Itali do të nisin audicionet për sezonin e radhës të këtij reality show.

Ndoshta me shaka apo me të vërtetë ajo ka shkruar në gjuhën italian. “Do shkoj dhe unë për të dytën herë, por kësaj here do shkoj në Itali,”-përfundon ish-banorja.