Nar Koka komenton rezultatin: Fino mori ‘bilin’ e Braçes dhe p****in e Muçit dhe Naçit (FOTO) – AlpeGossip
Nar Koka komenton rezultatin: Fino mori ‘bilin’ e Braçes dhe p****in e Muçit dhe Naçit (FOTO)

Nar Koka komenton rezultatin: Fino mori ‘bilin’ e Braçes dhe p****in e Muçit dhe Naçit (FOTO)

Fitorja e Armando Dukës përballë deputetit Socialist, Bashkim Fino, në garën për president të FHSF-së, ishte kryelajmi i ditës së sotme, pasi futbolli fitoi sot ndaj politikës.

Por kjo garë ka sjellë edhe përplasje dhe batuta mes simpatizantëve të Dukës dhe atyre të Finos.

Ndërkohë që përgjigja që i ka kthyer me sms, sot Leonard Koka një mikut të tij do ju bëjë të mbani barkun me dorë,.

Miku i tij e pyet se sa vota mori Duka, dhe Koka i thotë se ka marrë 38-të, ndërsa kur e pyet se sa vota mori Fino, përgjigja Kokës është brilante.

Lexojeni vetë këtë dialog interesant: