Ja si është gjendja e Big Mamës pas operacionit që bëri… (FOTO) – AlpeGossip
Ja si është gjendja e Big Mamës pas operacionit që bëri… (FOTO)

Ja si është gjendja e Big Mamës pas operacionit që bëri… (FOTO)

Këngëtarja dhe prezantuesja Big Mama ka pasur shumë vizita muajve të fundit në spital
E fundit ishte para disa jave ku kësaj radhe Big Mama është dashur ta bëj një intervenim të nevojsëhm dhe jo një intervenim estetik.

Bigu i është shtruar një operacioni në sy, e që sipas saj ka kaluar suksesshëm.

“Para një jave operaova sytë, rezultati i shkëlqyer, pa dhimtë dhe po shoh më mirë se më syze”, ka shkruar ajo duke postuar një fotografi me mjekun që e operoi atë.

Bigu para disa muajve të tjerë kishte bërë edhe një operim tjetër ku kishte humbur shumë kilogramët e tepërta shumë shpejt.